Пропустити до змісту ↓

Освітня модель та принципи UWC

 

“Ми містимо у собі більше, аніж ми бачимо, та якщо б змогли прозріти, мабуть, до кінця нашого життя ми вже не змогли б задовольнятися меншим”

Курт Хан, засновник UWC

Ядром освітньої системи UWC є розмаїття. Це є основним компонентом шкіл та коледжів, що є прийнятим у всій спільноті UWC.  Усі студенти зможуть отримати тільки найкраще від навчання у міжнародному товаристві, що допоможе не тільки розширити світогляд та посилити почуття само-ідентифікації, але й отримати міжнародний диплом.

Ми допомагаємо студентам відшукати можливості для змін. Їх навчають, як вони можуть змінити світ за допомогою сміливих вчинків, особистого прикладу та безкорисного лідерства. Ми підтримуємо молодих людей у прагненні до розкриття їх інтелектуального, морального, естетичного, емоційного, соціального, духовного та фізичного потенціалів.

Усе, що вивчається студентами керується сімома принципами, що відображають наше бажання виховати справжню людину з кожного студента. Ці принципи побудовані на засадах миру та  соціальної справедливості, що є невід’ємними рисами руху UWC:

  1. Навчання має відбуватися у міжнародній спільноті. Студенти мають обиратися з регіонів та соціальних груп, що найкращим чином відображають конфлікти серед людьми.
  2. Освіта потребує активного заохочення до міжкультурного розуміння та розвитку почуття щирої турботи, що походить із співжиття та спільної праці. Це включає обговорення глобальних проблем з метою досягнення миру. 
  3. Фізичні навантаження та здоровий спосіб життя є невід’ємними частинами формування гармонійної людини. Неправильний спосіб життя обмежує потенціал розвитку особистості.
  4. Робота з громадою є центром життя у школі або коледжі. Для цього необхідна активна участь усіх членів школи або коледжу.
  5. Студенти мають брати участь у різноманітних заходах, направлених на забезпечення сталого розвитку, як у своїх закладах, так і особисто.
  6. Студенти повинні мати можливість розвивати власні ініціативи, самодисципліну, відповідальність, приймати власні рішення та долати труднощі.
  7. Унікальні таланти та обдарування повинні розвиватися. У кожному коледжі мають існувати програми, що допомагають студентам розкрити свій потенціал.

Кожна школа або коледж поділяє ідеали та цінності UWC, але використовує їх у симбіозі з місцевими та регіональними особливостями. Освітня модель UWC лише надає загальну структуру, за якою працюють усі наші коледжі та школи. Вона не складає розклад, але пропонує унікальний підхід до навчання.