Пропустити до змісту ↓

Процес відбору

Процес відбору

Таймлайн відбору

  • I етап - з 8 вересня по 15 жовтня
  • II етап - 19-21 листопада
  • III етап - 16-18 грудня
  • IV етап - 12-14 січня.

Дати є орієнтовними та можуть змінюватися. Ми обов'язково надішлемо усі важливі дати електронною поштою учасникам, що проходитимуть до наступних етапів!

Онлайн-анкета (I етап)

  1. Зареєструйтеся на аплікаційному порталі UWC та заповніть базову анкету. Це допоможе системі визначити, чи відповідаєте ви критеріям українського національного комітету.
  2. Якщо відповідність критеріям встановлена, після оголошення початку відбору ви отримаєте доступ до анкети українського відбору.
    • ​​​​​​Зверніть увагу, що анкета містить декілька сторінок. Заповніть кожну з них!
    • Одним із компонентів анкети є рекомендаційні листи від двох дорослих. Просто вкажіть їхні електронні адреси, і система надішле їм усі інструкції. Зробіть це заздалегідь - ми маємо отримати рекомендації до дедлайну.

Етапи II-IV

Зважаючи на воєнний стан та дислокацію учасників, ми плануємо провести II, III та IV етапи в онлайн-режимі. Ці етапи включатимуть дискусії глобальних і регіональних проблем, роботу в групах і інтерв'ю з випускниками коледжів UWC.

Наступні кроки

Після оголошення результатів фіналісти матимуть декілька днів для надання остаточної відповіді національному комітету. Після цього національний комітет номінує фіналістів до коледжів. Остаточне зарахування студентів відбувається виключно після отримання фіналістом листа-підтвердження від коледжу.