Пропустити до змісту ↓

Стипендії

Національний комітет надає фіналістам стипендії, що покривають від 0% до 100% вартості навчання залежно від фінансового становища родини.

Дана політика означає, що після третього туру відбору ми попросимо учасників надіслати нам заповнену фінансову форму, яку проаналізує наш незалежний фінансовий експерт. Він визначить фінансові можливості родини щодо оплати навчання в коледжі. Зазначимо, що експерт не буде присутнім на відборі, тому результати фінансового оцінювання не вплинуть на результати відбіркового процесу. Національний комітет обирає учасників виключно на основі персональних якостей та потенціалу; можливості родини для оплати навчання не є критерієм у відборі. Після четвертого туру комітет спочатку відбирає фіналістів і тільки потім просить експерта надіслати фінансові форми для оцінювання суми до оплати навчання. Комітет проводить чесне оцінювання фінансового становища родини і в жодному разі не ставить фіналіста у ситуацію, де родина має віддати всі накопичені гроші на навчання в коледжі.

Фіналісти можуть отримати повні стипендії, які покривають усі витрати на навчання, проживання та харчування. Стипендії не покривають витрат на переліт, візи, медичне страхування та кишенькові витрати (в середньому $50 на місяць, залежно від коледжу). У разі виявлення фінансової неспроможності родини для покриття цих витрат, комітет зв’яжеться з коледжем та спонсорами щодо можливості сплати вищезазначених коштів. Ми робимо усе можливе, щоб будь-який фіналіст, незалежно від свого матеріального чи соціального становища, мав змогу навчатися в одному з UWC.