Пропустити до змісту ↓

Психологічна підтримка

UWC відноситься з повною відповідальністю до благополуччя, розвитку й підтримки наших студентів індивідуально та колективно і усвідомлює важливу роль, яку психологічна підтримка займає в нашій спільноті. Збираючи учнів разом з усього світу, ми прагнемо надавати їм підтримку для того, щоб впоратися з такими труднощами, як життя далеко від дому, вивчення мови, чітка та вимоглива академічна програма та багато іншого.

Кожен UWC коледж чи школа має на місці команду співробітників, які підтримують благополуччя студента. Прикладами таких співпробітників є “батьки” будинку в якому проживає студент, радник учня, мережа підтримки однолітків, медсестри та консультанти, декани, фахівці охорони здоров'я і гарного самопочуття, голови проживання в резиденціях, психологи й психотерапевти. Коледжі також надають доступ до медичної допомоги на території кампусу і локально.

Кожен студент має думати про власну роль в коледжі і громаді, адже відповідальність створює шанобливе та щасливе суспільство. Зрештою, кампуси UWC керуються простим принципом: поважайте один одного, і якщо студент щасливий, в безпеці та під захистом, - то він здатен досягнути успіху в навчанні і в нашій спільноті.

На території кампусу працівники сфери психологічної підтримки регулярно збираються разом, щоб переконатися, що вони всі працюють у напрямку створення здорового суспільства для життя, навчання і колективної роботи. Студенти також отримують підготовку під час їх вступного тижня. Особлива увага приділяється ролі різноманіття та культурної чутливості. Протягом навчального року студенти мають регулярні зустрічі з дискусіями на території кампусу і за його межами, щоб пропагувати елемент співтовариства в UWC.

UWC також забезпечує персонал, що залучений в сфері психологічної підтримки по всіх UWC школах і коледжах можливостями для професійного розвитку, співробітництва та підтримки для допомоги студентам на наших кампусах.