Пропустити до змісту ↓

Позакласні заняття

 

“Впевненість у діях, скромність при досягненні успіхів, честь у поразках, шляхетність у люті, чистий розум навіть у найнеприємніших ситуаціях та готовність прийти на поміч.”

Курт Хан, засновник руху UWC

Творчість, Активність, Праця’ (англ. ‘Creativity, Activity, Service’, скорочено CAS) завжди були невід’ємними частинами навчання у UWC. Від студентів всіх вікових груп очікується активність як у класі, так і поза його межами. Вони можуть проявити себе у широкому спектрі мистецьких, фізичних, соціальних та громадських ініціатив.

Кожен учбовий заклад UWC пропонує величезну кількість занять, що керуються безпосередньо адміністрацією коледжу чи активними студентами:

Творчість

(англ. Creativity): мистецтво та заняття, що потребують креативного мислення. Прикладами цієї категорії є театр, музика, історія мистецтва, танці.

Активність (англ. Activity):

Фізичні заняття та фізичні навантаження. Скелелазіння, каякінг, біг, баскетбол та орієнтування найкраще ілюструють цю категорію.

Служіння (англ. Service):

Неоплачувана волонтерська праця, що слугує джерелом знань для студента та шкільної спільноти. 

Існує дуже багато таких занять, найпоширенішими з яких є підтримка місцевих дитячий садків та таборів біженців, курси з англійської мови у місцевих школах, заняття спортом та театром з людьми з обмеженими можливостями, волонтерство на органічних фермах тощо.

CAS підтверджує, що навчання у UWC – це не лише вибаглива освітня програма, але і спосіб життя. Студенти навчаються турбуватися та співчувати іншим. CAS дозволяє їм використовувати отримані знання на практиці.  Беручи активну участь у програмі CAS, студенти експериментально розвивають комунікативні навички та вирушають у мандрівку самопізнання, долаючи нові перешкоди. Саме це робить програму навчання UWC збалансованою.

Сьогодні CAS – це однин з трьох головних елементів, без якого жоден студент не може успішно завершити навчання за програмою Міжнародного Бакалаврату, що використовується у всіх школах та коледжах UWC. Інші коледжі, що також вчаться за Міжнародним Бакалавратом, вимагають від студента лише мінімальну кількість додаткових занять, але студент UWC відвідує більше CAS за один семестр, аніж учень будь-якої іншої школи за цілий рік. CAS, без сумніву, - один з найважливіших складників навчання у UWC.