Пропустити до змісту ↓

Історія та ідеї засновників

У неспокійному світі XXI століття цілі та завдання UWC є актуальними на сьогодні так само, як і в 1962 році, та навіть, можливо, більшою мірою.

Рух UWC було засновано в 1962 році, коли Атлантичний Коледж у Південному Уельсі, Великобританія, запросив на навчання перших студентів. У той час, коли Холодна війна була в розпалі, мета полягала в тому, щоб об'єднати молодих людей з різних країн та надати їм можливість бути захисниками миру завдяки освіті на основі спільного пізнання, співпраці та взаєморозуміння.

Ключова ідея освіти UWC була заснована на ідеях німецького просвітителя Курта Хана, одного з засновників руху UWC. Хан вважав, що школа повинна бути підготовкою до життя, а не тільки до університету, що освіта повинна допомогти студентам розвивати стійкість і здатність відчувати невдачі так само, як і успіх.

Заснування руху UWC в 1962 році стало кульмінацією мислення Хана про освіту. Філософ був першопроходцем у галузі освіти. Його попередні ініціативи включали школу Salem в Німеччині та Outward Bound. Тоді, у 1958 році, на конференції в штабному коледжі НАТО він надихнувся співпрацею, яку побачив між колишніми противниками часів Другої світової війни. Хан вважав, що створення можливості для спільного виховання молоді з усього світу могло б стати запобіжним заходом проти майбутніх конфліктів. Саме з такою вірою в силу освіти змінити світ і народився рух UWC. Він поставив перед собою місію зробити освіту рушійною силою для об'єднання людей, націй і культур в інтересах миру та сталого майбутнього.

З того часу програма UWC твердо прагнула надати студентам освіту, що становить виклики та дає підстави до справжніх змін, щоб надихнути їх до започаткування позитивних змін та створення більш мирного та сталого майбутнього.

Page 1

Хронологія

UWC сьогодні

18


UWC нараховує 18 шкіл та коледжів.

>150


Ми представлені в більш ніж 150 країнах світу завдяки нашим національним комітетам.

60,000


Більше 60 000 студентів із більш ніж 180 країн навчалися в школах та коледжах UWC, або брали участь у наших короткострокових програмах.