Пропустити до змісту ↓

UWC Школи та коледжі

18 шкіл та коледжів UWC, що розташовані на 4 континентах, надають освіту, яка сприяє персональним викликам та трансформації особистостей більш ніж 10 500 студентів щороку.

Кожен з коледжів має унікальний характер та ідентичність, на які впливають локація, культура та суспільство країни, в якій вони розташовані. Деякі кампуси побудовані на лоні природи, а деякі глибоко інтегровані в міські громади. Такий контекст допомагає зробити досвід навчання у кожному коледжі UWC неповторним. Скажімо, у деяких випадках, близкість до океану чи джунглів додає неповторну нотку до процесу вивчення сталого розвитку та екології. В інших випадках, історія місцевості може дати студентам додаткові знання, аби навчитися будувати краще завтра.

Наші коледжі не були б коледжами UWC без різноманітності студентів та відданості місії руху, що приорітизує застовування освіти задля миру та сталості. У кожному коледжі студенти з'їжджаються з усього світу та репрезентують різні культурні та соціоекономічні групи. Вони живуть та навчаються один із одним та один від одного, дізнаючись про зміни, яких потребує цей світ.

Page 1

18 Наші
коледжі