Пропустити до змісту ↓

Шелбі Девіс

31 March 2017

Патрон UWC

Важливою частиною того, що робить UWC особливим, є наше переконання, що мотивованим учням не можна відмовляти в освіті через їхні фінансові обставини. Ми пропонуємо підтримку та стипендії для студентів різного походження, включно із малопредставленими групами та біженцями. Це стало можливим завдяки щедрості таких меценатів, як Шелбі Девіс.

Девіс – американський інвестор і філантроп, якого познайомив з UWC у 1990-х роках колишній президент UWC-USA Філ Ґаєр. Він твердо вірить у можливості, які освіта створює для молодих людей, і бачив у UWC рух із глобальним охопленням, який відкриває можливості для навчання деяким із найперспективніших і наймотивованіших молодих людей світу. Він вирішив підтримати UWC, фінансуючи стипендії, які дозволили б студентам з різних країн отримати доступ до якісної освіти.

The Davis United World College Scholars Program — це найбільша у світі міжнародна програма стипендій для студентів, яка допомогла понад десяти тисячам випускників UWC вступити до коледжів та університетів США.

Девіс також підтримав Davis-UWC-IMPACT Challenge, за допомогою якого він заохочував пожертви школам UWC, пропонуючи сумісне фінансування. Тим часом запуск програми Davis-UWC Dare to Dream у 2018 році дав можливість 100 новим студентам з малозабезпесених сімей щороку відвідувати UWC. З 2021 року цю підтримку подвоїли завдяки ініціативі спільного фінансування, що призвело до отримання загалом 300 стипендій Davis-UWC Dare to Dream.

Шелбі Девіс залишається одним із найактивніших і найактивніших прихильників UWC, і його робота допомогла відкрити двері для студентів, які, за його словами, «навіть не сміють мріяти про освіту світового рівня, яку пропонує UWC».