Пропустити до змісту ↓

Дана Павличко

18 October 2022

UWC Adriatic '05, директорка фонду United For Ukraine, власниця Osnovy Publishing

Дана стала випускницею UWC Adriatic, що в Італії, у 2005 році. Її улюблений спогад з коледжу —  вечірки для студентів на фермі у сусідній Словенії. Після випуску Дана отримала ступінь магістра у сфері державної політики в King's College London. 

Вона є власницею та ексдиректоркою видавництва Osnovy Publishing, а також директоркою благодійного фонду United For Ukraine.

"Дванадцять років я керувала власним книжковим бізнесом в Україні. Після початку війни я захотіла змінити напрямок і працювати з великими соціальними викликами в Україні, бо я палаю ідеєю змінювати світ на краще. Доля мене звела з фондом United For Ukraine, яке заснували Ніна Левчук та Ольга Хамама, котрі давно живуть в Європі. Найважливіший проєкт організації — це платформа, яка надає допомогу біженцям з Україні. З лютого 2022 вона допомагає знайти тимчасове житло, правову та інформаційну допомогу, доступ до сервісів психологічної підтримки. Це колосальне досягнення, але тут ми не спиняємось. Ми уже працюємо над тим, аби візійно долучитись до відбудови України."

 

"Рух UWC змінив моє життя, бо я зрозуміла, що кожен повинен мати місію і в першу чергу ми маємо творити добро. Ця ідея рухає мене вперед. У мене досі дуже багато друзів зі школи, і це  крута мережа насправді виняткових людей."

- Дана Павличко