Пропустити до змісту ↓

Ірина Амброз

18 October 2022

UWC-USA '09, Senior Associate у Citibank

Ірина стала випускницею UWC-USA, що у Сполучених Штатах, у 2009 році. Після цього вона продовжила навчання в Clark University, де отримала ступінь бакалавра економіки й математики. На третьому курсі вчилася в London School of Economics. Після перших двох років, будучи аналітиком в консалтинговій компанії з управління фінансовими вкладами в Бостоні, продовжила навчання в University of Cambridge у Великій Британії, де отримала ступінь магістра фінансів. 

Наразі Ірина є Senior Associate у Citibank в Амстердамі, Нідерланди, спеціалізуючись на оцінці кредитних ризиків сфери оптового продажу.

“У 18  років я вперше сіла на літак, уперше перетнула океан, і вперше побачила червону пустелю Нью Мехіко, прибувши в  UWC-USA з ідеєю гідно представити Україну і довести, що цей шанс мені дали недарма. Пам'ятаю, коли вийшла з машини, на мене з обіймами накинувся цілий натовп незнайомих людей з усмішками й обіймами. Почали розказувати, що мене вже давно чекають (бо я приїхала з запізненням на 2 дні). Все навкруги в один момент заметушилось: мені вже несли валізу, кудись вели, а я просто усміхалась і думала: “це краще, ніж я могла уявити”. Тоді пам'ятаю відчуття мовного бар’єру і нерозуміння того, що в школі вдома я могла на відмінно тягнути 14 предметів, а тут матиму всього лиш 6 предметів IB, і я не отримувала відмінні результати. Але це було другорядним порівняно з почуттям приналежності, підтримкою, дещо іншим розумінням сімейного тепла і радості від моментів, які створені молодими, енергійними, яскравими особистостями з найрізноманітнішими життєвими історіями, поглядами і переконаннями.

Всі ці почуття і спогади: безсонні ночі, концерти, історичні й політичні дискусії, захоплюючі пригоди —  постійно викликають посмішку і почуття вдячності українському національному комітету та UWC-USA.

Коли закінчувала UWC, здавалося, що це кінець. Я взагалі не уявляла, що життя принесе далі. Як виявилось, зв’язки із друзями з UWC не припиняються – я зустрічаю випускників руху в Бостоні, Вашингтоні, Лондоні. Без UWC я не змогла би вступити до Clark University, а без Clark я не мала б змоги вчитись і жити в центрі Лондона та отримувати від рідних з дому пакунки з домашніми закрутками, шинкою і українським шоколадом! Нарешті, без всього цього досвіду, добрих та справедливих людей на мому шляху та життєвих уроків, я не змогла б вступити до Кембриджу та сформувати ідеї глобального розуміння та співпраці, які є просто невід’ємними для особистого та професійного успіху."

 

"Починаючи з відбору 2006 року у Києві, рух UWC став для мене особливим, незабутнім, часом непростим, повним знань та ідей, назбираних від зустрітих людей. Рух для мене став своєрідним ключиком для багатьох можливостей. Дякую UWC! Дякую національному комітетові! Тримаймося разом!"

- Ірина Амброз