Пропустити до змісту ↓

Що таке UWC?

UWC (United World Colleges) – це глобальна освітня програма, що робить освіту силою, яка об’єднує людей, нації та культури заради всесвітнього миру та стабільного майбутнього.  

You have not allowed cookies and this content may contain cookies.

If you would like to view this content please

Рух UWC надихає молодих людей використовувати свої таланти та енергію для втілення соціальних змін, незалежно від їхнього мабйтунього шляху. Ми знаходимо перспективних, палких учнів по всьому світі та даємо їм знання, навички та впевненість бути змінотворцями.

Як ми вчимо молодь будувати кращий світ?

  • Ми є по-справжньому глобальним рухом. Сьогодні, UWC складається із 18 шкіл та коледжів на чотирьох континентах. Більшість із них фокусується на підлітках 16-19 років, але деякі мають і молодших студентів. Кожна школа має унікальну локацію та атмосферу, та усі вони націлені на розвиток ідеалізму, емпатії, відповідалльності, та відданості справі у молодих людях.
  • Ми робимо акцент на різноманітності. Національні комітети UWC, що працюють у понад 150 країнах та територіях, мають змогу відбирати молодь із дуже різних контекстів та культур. У наших коледжах учні заводять друзів з усього світу та навчаються бачити речі під новим кутом.
  • Ми відбираємо небагатьох, але даємо шанс кожному. UWC шукає розуміючих, ідеалістичних підлітків, котрі готові змінювати світ на краще. Ми щиро віримо, що фінансова ситуація не має бути бар'єром для отримання якісної освіти. Більше 80% переможців відборів національних комітетів отримують часткові або повні стипендії, оплачені нашими щедрими партнерами. Наша Ініціатива для біженців також вже багато років допомагає отримати освіту молоді, що покинула домівки через воєнні конфлікти. Окрім формальної освіти, ми також пропонуємо короткі курси на теми лідерства, рівності, сталого розвитку тощо, таким чином даючи більшій кількості студентів доступ до навчання у UWC.
  • Ми цінуємо служіння суспільству та жагу до знань. У наших школах студенти 16-19 років навчаються за Дипломною програмою Міжнародного Бакалаврату (International Baccalaureate Diploma Programme), сертифікат якої є одним з найбільш знаних у світі. Цікаво, що рух UWC зіграв ключову роль у розробці цієї програми. IBDP надає учням знання та навички, що допомагають їм вступити до найкращих університетів світу. Програма також заохочує їх брати участь у житті своїх громад, бути лідерами, працювати у команді, креативно вирішувати проблеми та бути впевненими у собі.
  • Ми будуємо спільноту людей, яких хочеться наслідувати. Мережа випускників UWC налічує вже понад 60 000 людей, і наших друзів можна знайти у кожному куточку планети. Кожен випускник має унікальний життєвий шлях, що базується на індивідуальних інтересах та талантах. Проте усі вони спираються на цінності UWC протягом всього життя, змінюючи світ навколо себе своїми сміливими діями, особистим прикладом та лідерством.