Пропустити до змісту ↓

Що таке UWC?

UWC (United World Colleges) – це глобальна освітня програма, що робить освіту силою, яка об’єднує людей, нації та культури, заради всесвітнього миру та стабільного майбутнього.  

You have not allowed cookies and this content may contain cookies.

If you would like to view this content please

Центральною ідеєю UWC є віра у те, що освіта може об’єднати молодих людей незалежно від їх матеріального та соціального статусів та залучити їх до створення змін за допомогою сміливих вчинків, особистого прикладу та безкорисливого лідерства. Щоб досягнути цього, школи та коледжі UWC у всіх куточках світу пропонують не легкий, але необхідний досвід групі абсолютно різних молодих людей, мотивуючи їх на позитивні зміни, що відповідають цінностям UWC:

  • міжнародне та міжкультурне розуміння
  • святкування різномаїття
  • особиста відповідальність та чесність
  • взаємоповага та відповідальність
  • співчуття й допомога суспільству
  • повага до навколишнього середовища
  • ідеалізм
  • прагнення до більшого
  • лідерство за власним прикладом

Сьогодні рух UWC налічує 18 шкіл та коледжів на 4 континентах, більшість з яких зацікавлені у співпраці з молоддю від 16 до 19 років: той вік, коли енергія та ідеалізм молодих людей можуть бути спрямовані на співчуття, відповідальність та постійні дії. Ці коледжі використовують програму Міжнародного Бакалаврату (International Baccalaureate, IB). UWC відіграли значну роль у розвитку цієї системи освіти. Окрім академічного аспекту, експериментальне навчання, поміч суспільству та заняття на свіжому повітрі також є важливими елементами системи Міжнародного Бакалаврату.

Студенти, що поїдуть навчатися до одного з коледжів UWC обираються місцево, у 155 країнах, за допомогою унікальної системи національних комітетів. Важливим аспектом відбору є потенціал кандидата. Згідно з філософією UWC, освіта не має залежати від соціально-економічного добробуту. Саме тому 70% студентів отримують повну, або часткову фінансову допомогу, залежно від потреби.

Також UWC організує короткі освітні програми, що проходять на території вже вищезгаданих коледжів або поза ними. Це збільшує кількість людей, що можуть отримати доступ до освіти UWC.

UWС підтримує своїх студентів навіть після закінчення коледжу. Сьогодні існує всесвітня мережа, що складається з більше ніж з 60,000 випускників. Вони вірять, що вчинками можна змінити свою країну та, навіть, увесь світ.