Пропустити до змісту ↓
map

UWC Thailand

Пхукет, Таїланд

380 учнів

віком 2-18 років

Заснований 

2008

3 March 2017

Оточений незайманим тропічним лісом, UWC Thailand розташувався біля підніжжя зелених гір Пхукет, далеко від жвавих міських центрів острова. Наше унікальне місце розташування є одночасно символічним та навмисним; фізичне нагадування про те, що крім академічної суворості, спільнота UWC Thailand цінує глобальне громадянство, гарне самопочуття та турботу про довкілля. Від моніторингу коралових рифів до впровадження позитивно орієнтованого мислення, покращення наших студентів, нашої спільноти та нашої планети знаходиться у центрі всього, що ми робимо.

Три особливості коледжу

UWC Thailand прагне реалізувати місію UWC, надаючи інтелектуальну, різноманітну освіту, підкріплену вірою у зв'язок між "добрим серцем, збалансованим розумом та здоровим тілом".

 • Добре серце – UWC Thailand інтегрує у свою навчальну програму соціально-емоційне навчання та уважність, надаючи кожному зі своїх членів спільноти підтримку у розвитку ключових життєвих навичок, включаючи самосвідомість та управління, соціальну обізнаність та ефективність, а також підхід до роботи етичним та ефективним чином.
 • Врівноважений розум – UWC Таїланд глибоко прихильний до експериментального навчання і прагнення зробити навчання захоплюючим і значущим для всіх. Завдяки різноманітним заняттям та досвіду, які дозволяють розвивати навички та зрештою опановувати їх, наші студенти вчаться кидати собі виклик з перших днів перебування в дитячому садку та до іспитів DP. Завдяки вимогливим академічним дисциплінам, заняттям на свіжому повітрі, позакласним заходам, розширеному есе та плануванню тижневого проєкту волонтерства, щороку наші учні розуміють те, що ми вже знаємо: вони здатні на набагато більше, ніж думають.
 • Здорове тіло – перебуваючи по сусідству з Thanyapura, найбільшим в Азії спортивним та оздоровчим курортом, наші студенти (і їхні батьки) мають доступ до неймовірних спортивних та оздоровчих споруд. Thanyapura має чотири басейни, шість тенісних кортів, бігова доріжка з повнорозмірним полем для регбі, тренажерні зали, фітнес-студії та центр усвідомленості. Будучи школою, орієнтованою на спортсменів та членом Всесвітньої академії спорту, наші студенти-спортсмени мають можливість поєднувати тренування елітного рівня з плавання та тріатлону в Thanyapura з навчанням світового класу, підтримуваним як вчителями, так і тренерами.
У класі 

Мета всіх шкіл IB – створити "допитливих, знаючих, дбайливих молодих людей, мотивованих на успіх". У UWC Thailand ми віримо, що навчання відбувається у процесі залучення студентів до процесу творіння. На цьому шляху ми пробуджуємо цікавість студентів, використовуючи питання, що наводять, щоб допомогти їм рухатися вперед і самостійно знаходити відповіді. Як повністю авторизована школа Міжнародного Бакалаврату, ми пропонуємо програму початкових класів для учнів 3-12 років, програму середніх класів для учнів 11-16 років, а для 16-19-річних UWC Thailand пропонує навчальний план Дипломної програми Міжнародного Бакалаврату (IBDP).

  Наші ясельні та дошкільні програми для студентів у віці 2-3 років також засновані на філософії IB у відповідному віку ігровому середовищі.

  Школа також акредитована Радою міжнародних шкіл, що визнається міністерствами, департаментами освіти та університетами по всьому світу як демонстрація прихильності школи до високоякісної міжнародної освіти.

  Завдяки відповідності основних цінностей UWC та профілю IB Learner Profile, UWC Thailand надає освітній досвід, який:

  • заохочує студентів різного віку мислити критично і заперечувати припущення;
  • заохочує студентів різного віку розглядати як місцеві, так і глобальні контексти для розвитку міжкультурного розуміння та глобальної громадянськості;
  • розвиває багатомовних студентів;
  • виховує особисту відповідальність та сумлінність;
  • шанує взаємну відповідальність та повагу;
  • розвиває співчуття та прагнення до служіння протягом усього життя;
  • вчить дбайливому ставленню до навколишнього середовища; 
  • виховує почуття ідеалізму, особистий виклик, дію та особистий приклад.
  Позакласне навчання 

  У вік цифрових розваг, соціальної ізоляції та зростаючої бездіяльності, потреба у спорті, заняттях, освіті на відкритому повітрі та експериментальній освіті як ніколи висока. Спорт є невід'ємною частиною життя в UWCT, де головною метою є прояв принциповості та розвиток гарної спортивної майстерності, а не збирання трофеїв (хоча ми вважаємо, що одне часто породжує інше). У UWCT спорт не тільки сприяє реалізації нашого девізу "Добре серце, врівноважений розум і здорове тіло", а й наочно вчить спілкуванню, лідерству, управлінню часом, а також впливу співпраці та колективної відповідальності.

  Аналогічним чином, ми розглядаємо природу як самостійний клас, де фізично складний досвід має сильний вплив на інтелектуальний, фізичний, духовний, соціальний та моральний розвиток молодої людини. Досвід наших учнів на природі - починаючи з першого класу - включає планування, підготовку та участь у різних заходах, включаючи походи, скелелазіння, каякінг, вітрильний спорт і гірські велосипеди; все це є частиною наших щорічних таборів та/або експедицій.

  Щоб доповнити освітній досвід наших студентів, UWCT пропонує величезний - і життєво важливий - набір спільних та позакласних заходів (CCAs) та позакласних заходів (ECAs), розроблених для об'єднання студентів та ширшої спільноти для навчання, змагання, відпочинку, виступів та обміну досвідом. Ці заходи допомагають розширити досвід кожного учня та підвищити ефективність навчання, розвиваючи ключові навички, включаючи роботу в команді, впевненість та самовиховання.

  Кампус та ресурси 

  Кампус UWC у Таїланді має в своєму розпорядженні просторі та великі приміщення для розміщення студентів молодших класів, молодших початкових, старших початкових та середніх шкіл. У пансіоні мешкає близько 80 студентів 9-12 класів.

  Розташований поряд з Thanyapura, провідним спортивним та оздоровчим комплексом Азії, UWCT акредитований Всесвітньою академією спорту як центр підготовки спортсменів. Це дозволяє нашим елітним спортсменам продовжити програму DP з двох до трьох років, щоб мати можливість збалансувати напружений графік тренувань з вимогами IB. Студенти мають доступ до чудових спортивних споруд, що включають басейн олімпійського розміру, 500-метрову бігову доріжку, поле для регбі, тенісні корти, волейбольні майданчики, центр усвідомленості та кардіоцентр. UWCT також має честь бути єдиною школою-інтернатом, розташованою поруч із плавальним басейном FINA у всій Азії.

  Географічне розташування 

  UWC Thailand розташований у північній частині острова Пхукет. Він знаходиться за 20 хвилин їзди від мосту Сарасін, який з'єднує Пхукет з материковою частиною Таїланду. Ландшафт Пхукета являє собою суміш національного парку, що охороняється, пляжів і прибережних зон, а також каучукових плантацій з місцевими громадами.

  Прийом на навчання 

  Абітурієнти, які вступають до ясла, початкової та середньої школи UWC Thailand, подають документи безпосередньо до школи. Процес прийому ґрунтується на місії та цінностях UWC. Студенти, які бажають навчатися в UWC Thailand в 11 та 12 класах, можуть подати заяву або через національний комітет UWC або через Програму глобального відбору UWC. Політика UWC Таїланд така, що у співтоваристві представлено не більше 20% будь-якої конкретної національності. Для отримання додаткової інформації про UWC Таїланд відвідайте вебсайт школи.

  You have not allowed cookies and this content may contain cookies.

  If you would like to view this content please

  Контактна інформація


  18 Наші
  коледжі