Пропустити до змісту ↓
map

UWC Dilijan

Діліжан, Вірменія

194 учні

віком 16 - 18 років

Заснований 

2014

3 March 2017

Ідея створення коледжу виникла у соціальних підприємців Рубена Варданяна та Вероніки Зонабенд ще 2006 року. Особисто вклавши 150 мільйонів доларів США у будівництво кампуса за найвищими міжнародними стандартами, з використанням найпередовіших екологічно чистих та відновлюваних технологій, вони приєдналися до майже 300 донорів з усього світу, коли у 2014 році UWC Dilijan відкрився, ставши 14-м коледжем UWC.

Розташований у Діліжані, Вірменія, на стародавньому шовковому шляху та на перехресті Європи, Близького Сходу та Росії, UWC Діліжан символізує ідею інтернаціоналізму та дружби. Мета школи — за допомогою освіти сприяти зміцненню миру та сталому соціальному, економічному та екологічному розвитку регіону та світу в цілому.

UWC Діліжан - це незалежна некомерційна міжнародна школа-інтернат, що належить благодійному трасту, зареєстрованому у Вірменії виключно для освітніх цілей та контрольована радою, яка складається з волонтерів.

Три особливості коледжу

  • Освітній центр – одна з головних цілей коледжу – продовжувати робити внесок у розвиток регіону як освітнього кластера, що, у свою чергу, сприяє розвитку освіти у всій Вірменії.
  • Вирішення конфліктів – завдяки своєму геополітичному становищу, навчання в UWC Dilijan - це унікальна можливість для тих, хто зацікавлений у набутті досвіду у вирішенні конфліктів та мирних ініціатив.
  • “Глокальний” підхід – Ми віримо у "глокальність", тобто наша мета - бути глобально значущими, але прив'язаними до місцевої реальності. Ми створюємо атмосферу розуміння інших культур та святкування різноманітності.
У класі 

UWC Діліжан пропонує навчальний план Дипломної програми Міжнародного бакалаврату (IBDP). Разом зі стандартними предметами, коледж пропонує російську, німецьку, іспанську мови, світову політику, філософію, театр та мистецтво.

Оскільки експериментальне навчання є наріжним каменем освіти UWC, викладачі та співробітники надають студентам можливість брати участь у заходах, щоб осмислити свій досвід через роздуми, діалог та прийняття перспективи.

При співвідношенні 1 викладач на 5 студентів коледж забезпечує індивідуальний підхід до кожного студента, гарантуючи його найкращий освітній досвід.

Більшість викладачів мають міжнародний досвід та досвід викладання IB Diploma до приходу до UWC Dilijan.

Позакласне життя 

Позакласна програма в UWC Діліжан складається з 4 елементів - програми "Творчість, активність, волонтерство" (CAS), "Тиждень проєктів", "Тиждень фокусу" та "Культурні вихідні".

Ця програма допомагає студентам UWC Dilijan визначити особисті сильні сторони та області зростання, використовувати свій потенціал, щоб кинути собі виклик та вийти за межі своєї зони комфорту. Вона також допомагає їм краще познайомитися з вірменським контекстом, розвинути етику громадської роботи, залучитись до питань глобального значення та розвинути навички командної роботи та управління проектами.

Студенти тісно співпрацюють з місцевою спільнотою – Діліжанським громадським центром, дитячими садками у Діліжані та сусідніх селах, а також організаціями, що працюють з дітьми та вразливими верствами населення.

Навчання на відкритому повітрі в UWC Dilijan включає піші, лижні, вітрильні та спелеологічні експедиції і часто залучає учасників з Діліжана та сусідніх сіл, щоб сприяти обміну, доступу до природи та екологічним програмам.

Кампус та ресурси 

Пансіони UWC у Дилижані пропонують чудові умови для навчання та проживання. Студенти мають доступ до тренажерного залу, критого басейну, спортивного майданчика, що включає футбольне та волейбольне поля, тенісні корти, сквош та баскетбольні майданчики. На території кампусу є бібліотека та ресурсний центр з інтегрованими інформаційними технологіями, їдальня, медичний центр, театральний центр, майстерня кераміки. При будівництві кампуса використовувалися відновлювані технології, включаючи збирання природних джерел, використання дощової води для зрошення та переробку стічних вод.

Географічне розташування 

UWC Діліжан розташований у долині міста Діліжан 16 століття, на околиці великого національного парку у центральній Вірменії, за 100 км від столиці Єревана.

Діліжан лежить на дорозі, що з'єднує два сучасні великі міста, Єреван і Тбілісі, в країні, розташованій на кордоні Європи та Азії, у серці різноманітного, культурно багатого та складного регіону з довгою історією на стику Перської, Візантійської, Османської та Російської імперій.

Прийом на навчання 

Студенти зазвичай подають документи через Національний комітет UWC або через Програму глобального відбору UWC. Для отримання додаткової інформації про UWC Mostar відвідайте шкiльний вебсайт.

You have not allowed cookies and this content may contain cookies.

If you would like to view this content please

Контактна інформація


UWC Dilijan
ARMENIA 7 Getapnya Street,
3903,
Dilijan

18 Наші
коледжі