Пропустити до змісту ↓
map

UWC East Africa

Моші та Аруша, Танзанія

500 учнів
віком від 3 до 20

Заснований 

1969

2 July 2019

У серпні 2019 року коледж UWC East Africa (UWCEA) прийняв студентів IBDP і став 18-ою школою UWC, другою школою UWC на африканському континенті. UWCEA був створений як Міжнародна школа Моші в 1969 році, а пізніше відкрив другий кампус в Аруші у 1987 році. Обидва кампуси розташовані у підніжжі двох найбільших гір в Африці та є домом для культурно різноманітної спільноти.

Please enter some content for your news story here.

 Три особливості коледжу

  • Перша школа Міжнародного Бакалаврату в Африці - UWCEA розпочала впроваджувати Дипломну програму Міжнародного Бакалаврату у 1973 році, першою в Африці. Коледж також відінрав важливу роль у створенні та розвитку Програми середніх років у 1980-их.
  • Програма занять на природі - Програма занять на природі, організована спільно двома кампусами, варі.ється від рівня 1 до рівня 5 і включає дуже складні альпіністичні експедиції на гору Хананг, гору Меру та гору Кіліманджаро, а також інші простіші експедиції бездоріжжям. Ці поїздки навчають студентів пішому туризму, катанню на гірських велосипедах, кемпінгу, командній роботі та лідерським навичкам. На кожному рівні студентів супроводжує персонал, який є кваліфікованими спеціалістами з першої допомоги в дикій місцевості, щоб забезпечити максимальну безпеку під час кожної поїздки.
  • Місцезнаходження - Кампуси UWCEA розташовані на гірському північному сході Танзанії, яка славиться своїми національними парками. Студенти можуть насолоджуватися прохолодою та зеленню гір, а також узбережжям Індійського океану в історичному місті Пангані в регіоні Танга, де є деякі будівлі школи. Будинок Кіхара в Пангані використовується для освітніх поїздок, включаючи подорожі з уроками географії для вивчення берегової лінії та поїздки з уроками «Особи та суспільство», щоб зрозуміти історію народу та регіону. Будинок також доступний для студентів та персоналу під час шкільних канікул.
У класі

UWCEA має всі три програми  Міжнародного Бакалаврату: Програму початкових років (PYP), націлену на дітей віком 3-10 років до 6 класу, Програму середніх років (MYP) для студентів віком 11-15 років, та Дипломну програму для студентів віком 16-20 років.  UWCEA також пропонує підтримку студентам з різними здібностями до навчання. Спеціаліст-педагог зосереджується на розвитку учнів з особливими освітніми потребами. Фахівці програми «Англійська як друга мова» (EAL) супроводжують учнів як у початковій, так і в середній школі.

Позакласне життя
 

UWCEA пропонує різноманітні спортивні заходи, включаючи плавання, баскетбол, нетбол, регбі, футбол і легку атлетику. Студентські команди беруть участь у різноманітних турнірах у регіоні Кіліманджаро як члени Асоціації легкої атлетики Північної Танзанії (NTAA). Школа також організовує та проводить щорічні спортивні вихідні, які збирають близько 1000 учнів з дюжини шкіл по всій країні, щоб змагатися в командних видах спорту.

Студенти Початкових років беруть участь у клубах, які зазвичай включають спорт або волонтерство. Усі студенти Середніх років та Дипломної програми зобов’язані брати участь у волонтерстві та активностях або створити самостійний проєкт. Проєкти Creativity, Activity, Service (CAS) варіюються від освітніх програм в громаді до проєкту з розведення бджіл у Західному Кіліманджаро.

Кампус та ресурси
 

Гора Кіліманджаро часто є фоном для багатьох спортивних заходів на обох спортивних майданчиках UWCEA Moshi. Кампус займає 40 акрів землі та має власну конюшню. UWCEA Moshi є домом для студентів віком від 7 років.

З серпня 2019 року UWCEA Arusha приймає студентів IBDP у новозбудованій резиденції спільного навчання, оточеній двокілометровою пішохідною/біговою доріжкою та чагарником.

Географічне розташування
 

Обидва кампуси UWCEA мають великі території з місцевими деревами та квітами. Територія є домом для багатьох диких тварин, включаючи колобусів, їжаків і різноманітних птахів. З обох кампусів відкривається надзвичайний вид на окремо стоячі гори, якими можна насолоджуватися за багато кілометрів.

Прийом на навчання

Студенти Початкових та Середніх років ма.ть подавати заявки напряму до коледжу. Студенти, що планують закінчувати Дипломну програму у UWCEA мають подавати заявки або через національні комітети UWC або через Програму глобального відбору UWC. Більше інформації доступно на вебсайті

 

 

You have not allowed cookies and this content may contain cookies.

If you would like to view this content please

 

Контактна інформація


Moshi Campus 
Lema Road,
P.O Box 733 Moshi,
Tanzania
Arusha Campus
Dodoma Road,
P.O Box 2691 Arusha,
Tanzania

18 Наші
коледжі