Пропустити до змісту ↓
map

UWC South East Asia

Сінгапур

5500 учнів

віком 4–18 років

Заснований 

1971

3 March 2017

Відкритий у 1971 році прем'єр-міністром Лі Куан Ю як Сінгапурська міжнародна школа, коледж UWC South East Asia (UWCSEA) став повноправним членом руху UWC в 1975 році, розширився і в 1990-х роках став приймати студентів початкової школи у віці 4 років, а в 2011 додав другий кампус. Сьогодні UWCSEA займає два кампуси, приймаючи студентів більш ніж 100 національностей у спільнотах денного відділення та пансіону (гуртожитки). Багатомовна спільнота щороку поповнюється 600-800 новими студентами, які приєднуються до всіх класів.

Три особливості коледжу

  • Різноманітність – програма навчання в UWCSEA занурює всіх студентів у місію та цінності UWC. Всі студенти відбираються для вступу на основі усвідомленої різноманітності, включаючи такі фактори, як культура та життєвий досвід. Починаючи з чотирирічного віку, навчальна програма UWCSEA забезпечує ідеальну платформу для розвитку міжкультурного та міжособистісного порозуміння.
  • Динамічне місцезнаходження –  місто-держава Сінгапур з його невеликими розмірами та центральним розташуванням як глобальний центр в Азії надає студентам можливість зануритися в сінгапурське співтовариство на своєму порозі, одночасно зв'язуючись зі спільнотами у прилеглих країнах по всій Азії.
  • Концептуальний навчальний план К-12 – чотири з п'яти елементів навчальної програми UWCSEA – академічні дисципліни, освіта на відкритому повітрі, особисте та соціальне виховання та служіння – мають узгоджений навчальний план з 1 по 12 класи, що веде учнів за цілеспрямованою, цілісною освітньою програмою, заснованої на міждисциплінарних та експериментальних підходах до навчання, що ведуть до отримання IBDP.
У класі 

Будучи одночасно відправною та кінцевою точкою освіти в UWCSEA, місія UWC надихає кожне рішення про навчання. Мета навчання– дати цілісну, засновану на цінностях освіту, яка допомагає студентам розвиватися як особистості та як членам глобального суспільства, є основою всього навчання у класі та формує зміст академічної програми.

Благополуччя та принципи навчання створюють середовище, в якому студенти можуть розвивати знання та розуміння через п'ять елементів навчальної програми UWCSEA,: академічні предмети, позашкільні заходи, освіта на відкритому повітрі, особиста та соціальна освіта та волонтерство. Хоча студенти не витрачають однакову кількість часу на кожен із елементів (академічний елемент зазвичай займає більшу частину дня), їм надається рівне значення.

Програма прагне надати кожному студенту відповідні віку можливості для розвитку якостей та навичок, та заснована на концепціях навчальна програма К-12 є спільною для обох кампусів. Студенти проходять навчання, що відповідає віку, з кожної академічної дисципліни, з метою розвитку знань, які допоможуть успішно навчатися в 11 та 12 класах та далі в рамках Диплому IB.

Велика програма "Рідні мови" підтримує багатомовних студентів різного віку, які говорять не тільки англійською, але й іншими мовами, з метою збереження їхньої рідної мови. Її мета – створити можливості для студентів підтримувати та розвивати як академічні, так і комунікативні мовні навички, якщо студент захоче приєднатися до спеціальної програми UWCSEA з вивчення першої мови, що пропонується у 9 та 10 класах у рамках підготовки до вивчення мови у рамках програми IBDP.

Середні школи UWCSEA пропонують Дипломну програму Міжнародного бакалаврату (IBDP) для 11 та 12 класів. Учні, які вступають до коледжу в 9 класі, проходять дворічну програму, а для учнів, що вступають до 10 класу, пропонується базовий курс IB. Крім стандартних курсів, UWCSEA пропонує голландську, хінді, індонезійську, японську, корейську, китайську, французьку, німецьку, іспанську та російську мови, а також технології дизайну, комп'ютерні науки, екологічні системи та суспільства, глобальну політику, психологію, філософію, спортивні вправи та науки про здоров'я, танці, кіно, музику, образотворче мистецтво та театр.

Позакласне життя 

Навчальне середовище UWCSEA було створено для підтримки благополуччя і, отже, ефективного навчання, з акцентом на те, щоб кожен студент відчував свою значущість, турботу, безпеку та підтримку. Мета - допомогти учням розвинути сильні соціальні та емоційні навички, щоб вони могли краще керувати собою, спілкуватися з іншими, розвивати стійкість та почуття власної гідності, вирішувати конфлікти, брати участь у командній роботі та позитивно оцінювати себе та навколишній світ.

Учні регулярно мають можливості спостерігати і досліджувати навколишній світ природи, безпечно використовуючи власні можливості, як самостійно, так і у співпраці з іншими. Для всіх класів це включає знайомство з садами кампуса та іншими природними просторами протягом навчального дня.

Усі учні беруть участь у заходах з навчання волонтерству, пов'язаних з нашим навчальним планом K-12, а також з іншими елементами нашої навчальної програми UWCSEA. Хоча взаємодія у сфері обслуговування в наших кампусах відрізняється, незалежно від кампуса, школи, класу чи аудиторії, всі учні прагнуть кожного з трьох напрямів навчання, визначених у нашій навчальній програмі з волонтерства:

  • Усвідомлення – підготовка до дії
  • Системне мислення для сталого розвитку
  • Вжиття заходів – бути ініціатором змін

Розвиваючи співчуття та відповідальність, програма волонтерства дозволяє студентам втілити цінності UWC у життя, беручи участь у корисному експериментальному навчанні, керуючись навчальним планом вивчення сервісу.

У самому серці місії UWC, волонтерство дозволяє студентам брати активну участь у вирішенні соціальних та екологічних проблем, як на місцевому, так і на глобальному рівні. У міру того, як студенти поглиблюють своє розуміння причин існування цих проблем, вони усвідомлюють, що кожен може зіграти свою роль у прийнятті усвідомлених, цілеспрямованих дій для їх вирішення.

Як на території кампуса, так і за його межами, всі учні також вирішують експериментальні завдання, які сприяють розвитку стійкості, співпраці та лідерства завдяки ретельно спланованому поступовому прогресу відповідного віку досвіду навчання на відкритому повітрі.

Можливості для навчання розширюються в міру того, як учні вирішують експериментальні завдання, що сприяють розвитку стійкості, співробітництва та лідерства. Досліджуючи природне середовище на території школи у першому класі, вивчаючи фільтрацію води у третьому класі або проходячи мотузковий курс у восьмому класі, учні розвивають впевненість у своїх фізичних здібностях та емоційну стійкість, щоб протистояти складним ситуаціям.

Досягнення в навчанні на відкритому повітрі фіксуються через роздуми учнів і виявляються у характері, навичках, якостях та зрілості, які учні розвивають та застосовують у всіх аспектах навчальної програми та у своєму житті. UWCSEA у партнерстві з Університетом штату Орегон у Каскаді проводить поздовжнє дослідження впливу освіти на свіжому повітрі. Проміжні результати надають переконливі докази на користь довгострокових переваг для студентів цілеспрямованої програми навчання на відкритому повітрі.

Інша життєво важлива частина студентського життя та навчання, багатогранна програма заходів надає студентам можливості для вивчення нових інтересів, розвитку своїх сильних сторін та реалізації своїх захоплень. Вони можуть робити це в рамках існуючих заходів або знайти учнів та співробітників, які приєднаються до них, щоб розпочати нове, знаходячи друзів-однодумців та спілкуючись із учнями з інших класів та частин школи.

Короткі курси 

Ініціатива за мир (IfP) була заснована у 2001 році для сприяння миру у глобальних, національних та регіональних конфліктах. Щорічні конференції проводяться учнями 11 класу після року підготовки. Студенти з обох кампусів проходять навчання у фахівців у галузі державного управління, вирішення конфліктів та переговорів, а також історичних перспектив, щоб сприяти проведенню заходів для молодіжних лідерів із приймаючої країни.

UWCSEA надав інструментарій IfP для педагогів та інших організацій молодіжного лідерства, які хочуть відтворити та адаптувати програму у своєму контексті та спільнотах.

Кампус та ресурси 

Обидва кампуси пропонують виняткові умови, що підходять для практичної та технологічно інтегрованої програми навчання. Від класних кімнат, ресурсних центрів та бібліотек, оснащених найсучаснішими технологіями та інструментами, до професійно обладнаних приміщень для виступів та визначних спортивних споруд – все це створено для підтримки всіх п'яти елементів навчальної програми UWCSEA.

Як у Східному (East) кампусі, так і в Дуврському (Dover) кампусі, де було збудовано нову інфраструктуру на місці колишньої армійської школи Святого Джона, студенти мають спільні навчальні простори, які допомагають створити спільноту. Відповідні віку приміщення надають всім учням численні можливості отримання справжнього досвіду навчання у безпосередньому оточенні.

Сертифікат GreenMark Platinum Super Low Energy, отриманий обома кампусами, означає, що вони досягли найвищого стандарту "зеленого будівництва" в Сінгапурі і продовжують працювати відповідно до контрольних показників, встановлених для сприяння досягненню амбітних цілей Сінгапуру в галузі сталого розвитку. Екологічні та дизайнерські аспекти будівель інтегровані у навчальну програму скрізь, де це можливо, допомагаючи втілити в життя як системне мислення студентів, так і програму сталого розвитку коледжу, спрямовану на виховання у студентах дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Дуврський (Dover) кампус був заснований у 1971 році на базі існуючої школи армії Святого Джона, де росте безліч дерев та багато відкритих просторів. Незважаючи на те, що кампус перетворився внаслідок багаторічного проекту реконструкції, соціальним центром кампуса залишається Наметова площа. Тут розташовані три пансіони - Kurt Hahn House, Nelson Mandela House та Malala Yousafzai House, в яких проживають понад 190 учнів 8-12 класів.

Східний (East) кампус, відкритий у серпні 2011 року, є спеціально побудованим об'єктом, який, відповідно до стійкого розвитку UWC, продовжує встановлювати світові стандарти в галузі дизайну, інновацій, доступності та впливу на навколишнє середовище для шкіл. У багатоповерховому пансіонаті Tampines House з видом на кампус проживає близько 160 учнів 8-12 класів.

Географічне розташування 

Дуврський (Dover) кампус займає 11 гектарів у Клементі, на захід від центрального ділового району та поряд з Національним університетом Сінгапуру. Східний (East) кампус розташований на 5,5 га в Тампінесі, північно-східному центрі, що швидко розвивається, недалеко від аеропорту Чангі.

Прийом на навчання 

Більшість студентів приймаються безпосередньо, з урахуванням місії UWC, цілеспрямовано набираючи студентів, відданих місії та баченню Школи, з різних верств населення, національностей та життєвого досвіду. Студенти-стипендіати здебільшого відбираються через систему національних комітетів UWC. Більшість із них надходять на дворічну програму IBDP, проте менша кількість студентів надходять на 5 або 3-річні стипендії (у 8 або 10 класі), щоб отримати відповідну підготовку до IBDP. Для отримання додаткової інформації про вступ до UWCSEA відвідайте вебсайт.

You have not allowed cookies and this content may contain cookies.

If you would like to view this content please

Контактна інформація


Dover Campus
1207 Dover Road,
Singapore 139654
East Campus
1 Tampines
Street 73,
Singapore 528704

18 Наші
коледжі