Пропустити до змісту ↓
map

UWC Changshu China

Чаншу, Китай

570 учнів
віком 15 - 18 років

Заснований 

2015

3 March 2017

UWC Changshu China був заснований у 2015 році за ініціативи випускника UWC Марка Вонга та став першим коледжем руху на материковому Китаї. З моменту заснування школа постійно зростає та наразі є домом для 450 учнів. UWC Changshu має 10, 11 та 12 класи, проте більшість міжнародних учнів навчаються саме в 11 та 12.

Три особливості коледжу

  • Китайська культура – Кожен студент вивчатиме принаймні один курс китайської мови, літератури чи культури. Завдяки можливості бути постійно оточеному мандаринською китайською мовою та багатою культурою країни, учні отримують додаткову підтримку у навчанні. Спеціалізована програма Zhi Xing («навчання на практиці») робить можливим вивчення культури через взаємодію із ширшим соціумом.
  • Молодіжне лідерство – багато активностей програми Zhi Xing мають лідерів-учнів, котрі використовують свої знання та досвід, аби допомогти однокласникам успішно навчатися. Вони є рольовими моделями для друзів, в той же час ставлячи собі виклики та переборюючи труднощі.
  • Служіння довкіллю – учні беруть участь у переробці вторинної сировини, органічному фермерстві та захисті водних угідь, роблячи позитивний вплив на спільноту.
У класі 

UWC Changshu China працює за програмою International Baccalaureate Diploma Programme (IBDP), а також пропонує Pre-IBDP Program для учнів 10 класу.

Pre-IBDP Program має на меті дати учням усі необхідні навички та знання для успішного навчання за програмою IBDP.

В межах програми IBDP, окрім стандартних курсів, коледж пропонує базові мовні класи китайської (для міжнародних студентів), географію, економіку, глобальні перспективи, китайські студії, театр, візуальні мистецтва, іспанську, французьку та німецьку мови.

Позакласне життя 

UWC Changshu China перейменував програму Creativity, Activity, Service (CAS), що є компонентом IBDP, на Zhi Xing, що означає "навчання на практиці", а також "знання у дії". Це дає змогу вивчати китайську культуру в школі та через взаємодію з суспільством. Багато видів діяльності, такі як китайське театральне мистецтво, каліграфія чи китайська музика, спрямовані безпосередньо на вивчення культури, що дозволяє іноземним студентам цілісно розуміти країну та її історію. Такі заходи також надають можливість китайським студентам ділитися та досліджувати власну культуру. Інші заходи, такі як волонтерство в місцевих будинках для людей похилого віку, школах та громадських центрах, розширюють межі освіти наших учнів, показуючи їм місцевий побут, людей та довкілля.

Проєктні тижні (Project Weeks) - це безцінна можливість навчання для студентів, яка дозволяє їм застосовувати цінності UWC у дії. Раз на рік студенти отримують можливість досліджувати віддалений район Китаю. Вчителі їдуть разом із студентами до менш розвинених регіонів Китаю для участі у тижні волонтерської служби. Студенти мають можливість взаємодіяти з місцевою громадою шляхом викладання, роз’яснювальної роботи та інших заходів, орієнтованих на громаду. Ці поїздки також дають студентам уявлення про різні рівні економічного розвитку Китаю.

Кампус та ресурси 

Кампус був спроєктований Мо Пінгом, учнем Бея Юйміна. Він займає площу у 24 акри на острові у північно-західній частині озера Кунченг. Архітектурний стиль будівель коледжу натхненний мотивами південно-китайських берегових поселень, у яких поєднання кожної з частин є непомітним та природнім. Кампус також використовує багато передових технологій для підвищення його рівня екологічності, таких як геотермальна система опалення, сонячні панелі на даху, гібридні сонячні панелі, вуличні світильники для вітряків тощо. Серед будівель коледжу є: багатофункціональний центр виконавських мистецтв; ультрасучасний центр благополуччя з критими спортивними спорудами, біговою доріжкою, центром для плавання, площадками для занять йогою і танцями та відкритим спортивним майданчиком, баскетбольним майданчиком, футбольним майданчиком, майданчиком для пляжного волейболу; центр науки, технологій, техніки та математики (STEM); багатофункціональний конференц-центр; житлові будинки для всіх студентів та викладачів; кафетерій; бібліотека.

Георгафічні особливості 

Чаншу є міським районом округу Сучжоу, провінція Цзянсу. Він розташований за 110 кілометрів на захід від міста Шанхай, у дельті річки Янцзи.

Прийом на навчання 

Студенти за програмою IBDP подають заявки через свої національні комітети. Напряму заявки можуть подавати громадяни Китаю, резиденти материкового Китаю та особи з іншим громадянством, що не підпадають під критерії своїх національних комітетів. Студенти за програмою Pre-IBDP мають зв’язатися із коледжем напряму. Більше інформації читайте на вебсайті.

 

 

You have not allowed cookies and this content may contain cookies.

If you would like to view this content please

 

 

Контактна інформація


UWC Changshu China,
No. 88 Kun-Cheng-Hu-Xi Road,
Changshu,
Jiangsu,
China 215500

18 Наші
коледжі